21 marca 2019r. w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs ,,Kangur Matematyczny”, którego głównym organizatorem jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu. W tym roku matematyczne wyzwanie podjęło: 7 uczniów z kl.II, 4 uczniów z kl.III, 8 uczniów z klasy IV, 8 uczniów z kl.V, 3 uczniów z klasy VI, 3 uczniów z kl.VII i 7 uczniów z kl.VIII.

Wyróżnienia otrzymali:

- Patrycja Potocka z kl.II

- Klaudia Konior z kl.V

- Katarzyna Rzeszutko z kl.VI.

W konkursie matematycznym brali też udział gimnazjaliści w składzie 4 uczniów z kl. III.

Uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Ślubujemy - uroczyste “ Pasowanie na ucznia”

17 października w naszej szkole dzieci z klasy pierwszej złożyły uroczyste ślubowanie. Na pamiątkę każde otrzymało dyplom i pierwszą w życiu legitymację szkolną.

Uroczyste ślubowanie odbyło się na sali gimnastycznej szkoły. Dzieci rozpoczęły uroczystość wspaniałym występem artystycznym, który zgromadzeni goście nagrodzili gromkimi brawami. Potem nastąpiło długo oczekiwane ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej, którego dokonała dyrektor szkoły pani Anna Cichocka. Każdy uczeń podchodząc do Pani Dyrektor był pasowany na ucznia.

Na zakończenie zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie i dzieci udały się na poczęstunek. Ten dzień na pewno pozostanie w pamięci każdego pierwszaka.


Galeria zdjęć