Uczniowie naszej szkoły w dniu 7 listopada licznie wzięli udział w miejsko- gminnych eliminacjach wojewódzkiego konkursu ,, Literatura i dzieci'' pod hasłem ,,Niezwykłe opowieści'', które odbyły się w Niżańskim Centrum Historii i Tradycji. Uczniowie prezentowali utwory wybranych autorów w formie recytacji lub piosenki, a ich występy w poszczególnych kategoriach oceniało trzyosobowe jury. Miło nam poinformować wszystkich o odniesionych sukcesach:

wyróżnienie otrzymała Joanna Gielarowska z klasy I,

nagrody i nominacje do etapu rejonowego otrzymali: Lena Skiba z oddziału przedszkolnego oraz zespół muzyczny ,,Tercja mała'' w składzie: Aleksandra Stój kl. II, Szymon Członka kl. II, Aleksandra Piędel kl. IV, Jolanta Machaj kl .IV .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

DNI OTWARTE W NIŻAŃSKICH SZKOŁACH ŚREDNICH

  21 marca 2019 roku miały miejsce dni otwarte w LO w Nisku oraz RCEZ w Nisku.

W wydarzeniach tych brali udział uczniowie klasy trzeciej gimnazjum i klasy ósmej szkoły podstawowej.