Uczniowie naszej szkoły w dniu 7 listopada licznie wzięli udział w miejsko- gminnych eliminacjach wojewódzkiego konkursu ,, Literatura i dzieci'' pod hasłem ,,Niezwykłe opowieści'', które odbyły się w Niżańskim Centrum Historii i Tradycji. Uczniowie prezentowali utwory wybranych autorów w formie recytacji lub piosenki, a ich występy w poszczególnych kategoriach oceniało trzyosobowe jury. Miło nam poinformować wszystkich o odniesionych sukcesach:

wyróżnienie otrzymała Joanna Gielarowska z klasy I,

nagrody i nominacje do etapu rejonowego otrzymali: Lena Skiba z oddziału przedszkolnego oraz zespół muzyczny ,,Tercja mała'' w składzie: Aleksandra Stój kl. II, Szymon Członka kl. II, Aleksandra Piędel kl. IV, Jolanta Machaj kl .IV .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

Zabawa karnawałowa

7 lutego 2019r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa uczniów klas I-III oraz przedszkolaków. Uczestnicy zabawy zaprezentowali się w różnobarwnych i pomysłowych przebraniach. Na parkiecie pląsali rycerze i wróżki, czarodzieje i postacie z różnych bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki wszyscy wspaniale się bawili. W czasie zabawy komisja złożona z rodziców wybrała króla i królową balu. Podczas przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali im rodzice. Zabawa była super!