II miejsce – Barbara Jaskot – kategoria II – soliści (uczniowie klas VII, VIII i III gim)

II miejsce – Zespół „Akord” w składzie: Oliwia Chamot, Julia Piróg, Wiktoria Kobylarz, Magdalena Komsa – kategoria II – zespoły (uczniowie klas VII, VIII i III gim).

  8 listopada 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury w Ulanowie odbył się Rejonowy Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej „Partyzancka Dola”. W konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły: Barbara Jaskot, Julia Piróg, Magdalena Komsa,Wiktoria Kobylarz, Oliwia Chamot, Amelia Potocka, Monika Jaskot, Ewa Jaskot. Organizator wszystkim uczestnikom zapewnił poczęstunek oraz dyplomy za udział w konkursie. Nagrodzeni uczniowie otrzymali nagrody książkowe.

 

 

 

 

Zabawa karnawałowa

7 lutego 2019r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa uczniów klas I-III oraz przedszkolaków. Uczestnicy zabawy zaprezentowali się w różnobarwnych i pomysłowych przebraniach. Na parkiecie pląsali rycerze i wróżki, czarodzieje i postacie z różnych bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki wszyscy wspaniale się bawili. W czasie zabawy komisja złożona z rodziców wybrała króla i królową balu. Podczas przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali im rodzice. Zabawa była super!