II miejsce – Barbara Jaskot – kategoria II – soliści (uczniowie klas VII, VIII i III gim)

II miejsce – Zespół „Akord” w składzie: Oliwia Chamot, Julia Piróg, Wiktoria Kobylarz, Magdalena Komsa – kategoria II – zespoły (uczniowie klas VII, VIII i III gim).

  8 listopada 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury w Ulanowie odbył się Rejonowy Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej „Partyzancka Dola”. W konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły: Barbara Jaskot, Julia Piróg, Magdalena Komsa,Wiktoria Kobylarz, Oliwia Chamot, Amelia Potocka, Monika Jaskot, Ewa Jaskot. Organizator wszystkim uczestnikom zapewnił poczęstunek oraz dyplomy za udział w konkursie. Nagrodzeni uczniowie otrzymali nagrody książkowe.

 

 

 

 

DNI OTWARTE W NIŻAŃSKICH SZKOŁACH ŚREDNICH

  21 marca 2019 roku miały miejsce dni otwarte w LO w Nisku oraz RCEZ w Nisku.

W wydarzeniach tych brali udział uczniowie klasy trzeciej gimnazjum i klasy ósmej szkoły podstawowej.