OLIWIER W FINALE

Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej

im. Henryka Rasiewicza „KIMA”

  Oliwier Szot z klasy IV – laureat eliminacji wojewódzkich Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w dniach 17 i 18 listopada 2018 r. brał udział w kolejnym etapie konkursu, teraz już na szczeblu ogólnopolskim. W sobotę prezentował dwie piosenki „Orlęta” i „Warszawskie Dzieci” na przesłuchaniach w kategorii soliści 10 – 13 lat, które odbyły się w Auli Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie. W niedzielę uczestniczył w koncercie galowym w Sali Koncertowej w Filharmonii Krakowskiej, gdzie wszyscy laureaci przesłuchań wojewódzkich i regionalnych wspólnie wykonali piosenki związane z tematem festiwalu z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej PASSIONART. Była to wspaniała lekcja patriotyzmu.

  Gratulujemy Oliwierowi, który znalazł się w gronie 110 laureatów przesłuchań wojewódzkich i regionalnych w Wilnie, Białymstoku, Trzcińsko – Zdroju, Kielcach, Wrocławiu, Krakowie, Tarnowie i Rzeszowie.

 

 

 

Zabawa karnawałowa

7 lutego 2019r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa uczniów klas I-III oraz przedszkolaków. Uczestnicy zabawy zaprezentowali się w różnobarwnych i pomysłowych przebraniach. Na parkiecie pląsali rycerze i wróżki, czarodzieje i postacie z różnych bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki wszyscy wspaniale się bawili. W czasie zabawy komisja złożona z rodziców wybrała króla i królową balu. Podczas przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali im rodzice. Zabawa była super!