W niedzielę 20 stycznia odbył się XXI Międzypowiatowy Przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych. Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury wystąpiło 350 uczestników, w tym 26 z naszej szkoły. Nasi wokaliści, którzy na co dzień kształcą swoje umiejętności wokalne w NCK „Sokół” w Nisku Oddział w Nowosielcu zaprezentowali 15 utworów śpiewając solo i w zespołach.

Nagrodę – II miejsce zdobyła Anna Wolicka.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych występów.

 

 

Zródło: GOK Krzeszów

Zabawa karnawałowa

7 lutego 2019r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa uczniów klas I-III oraz przedszkolaków. Uczestnicy zabawy zaprezentowali się w różnobarwnych i pomysłowych przebraniach. Na parkiecie pląsali rycerze i wróżki, czarodzieje i postacie z różnych bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki wszyscy wspaniale się bawili. W czasie zabawy komisja złożona z rodziców wybrała króla i królową balu. Podczas przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali im rodzice. Zabawa była super!