Dzień Babci i Dziadka to wspaniałe dni, w których wnuki duże i małe wyrażają swoją miłość do kochanych babć i dziadków. Dziękują za dobroć, miłość i troskę, które od nich otrzymują. 26 stycznia 2019r. w naszej szkole z okazji Dnia Babci i Dziadka dla drogich, licznie przybyłych gości zatańczyły dzieci uczęszczające na zajęcia taneczne do Domu Kultury NCK ,,Sokół" w Nisku - oddział w Nowosielcu. Następnie swój program artystyczny przedstawiły dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III. Były wiersze, piosenki, tańce i inscenizacje. Po występie uczniowie wręczyli gościom własnoręcznie wykonane laurki i upominki oraz zaprosili Babcie i Dziadków na wspólny poczęstunek. W przygotowanie uroczystości aktywnie włączyli się rodzice, którym bardzo dziękujemy za przygotowanie słodkości.

 

 

 

 

Zabawa karnawałowa

7 lutego 2019r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa uczniów klas I-III oraz przedszkolaków. Uczestnicy zabawy zaprezentowali się w różnobarwnych i pomysłowych przebraniach. Na parkiecie pląsali rycerze i wróżki, czarodzieje i postacie z różnych bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki wszyscy wspaniale się bawili. W czasie zabawy komisja złożona z rodziców wybrała króla i królową balu. Podczas przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali im rodzice. Zabawa była super!