27 stycznia 2019 r. odbyło się przedstawienie jasełkowe dla społeczności lokalnej, do którego scenariusz opracowała pani dyrektor – Anna Cichocka.

Przedstawienie składało się z 5 scen:

- Kołysanka dla Jezusa,

- Szukanie miejsca,

- Pasterze,

- Herod,

- Hołd u żłóbka.

 

Swoje zdolności aktorskie zaprezentowali uczniowie z kl. IV –VII szkoły podstawowej pod okiem p. Moniki Chmury. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami w wykonaniu wokalistów z kl. IV-VII oraz dzieci z kl. O-III pod kierunkiem p. Jolanty Krawiec.

Dekorację wykonał p. Adam Węglarz.

Za pomoc w przygotowaniu kostiumów dziękujemy zaangażowanym Rodzicom.Zabawa karnawałowa

7 lutego 2019r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa uczniów klas I-III oraz przedszkolaków. Uczestnicy zabawy zaprezentowali się w różnobarwnych i pomysłowych przebraniach. Na parkiecie pląsali rycerze i wróżki, czarodzieje i postacie z różnych bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki wszyscy wspaniale się bawili. W czasie zabawy komisja złożona z rodziców wybrała króla i królową balu. Podczas przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali im rodzice. Zabawa była super!