1 lutego 2019r. uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki uczestniczyli w spotkaniu profilaktyczno- edukacyjnym pod hasłem ,,Bezpieczne ferie zimowe''. Podczas rozmowy z dziećmi funkcjonariusze policji przypomnieli o zagrożeniach, które mogą się pojawić w czasie ferii oraz jak należy ich unikać. Zostały omówione zasady bezpiecznej zabawy na śniegu i lodzie. Policjanci przestrzegali wszystkich przed ślizganiem się na jeziorach, rzekach oraz zabawami w pobliżu ulicy. Poinformowali dzieci pozostające w domu o konieczności zamykania drzwi od wewnątrz i zakazie wpuszczania do domu osób nieznajomych. Przypomniano również o konieczności noszenia na odzieży elementów odblaskowych.

Wszystkim uczniom życzymy, aby ferie zimowe upłynęły wesoło i bezpiecznie.


Zabawa karnawałowa

7 lutego 2019r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa uczniów klas I-III oraz przedszkolaków. Uczestnicy zabawy zaprezentowali się w różnobarwnych i pomysłowych przebraniach. Na parkiecie pląsali rycerze i wróżki, czarodzieje i postacie z różnych bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki wszyscy wspaniale się bawili. W czasie zabawy komisja złożona z rodziców wybrała króla i królową balu. Podczas przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali im rodzice. Zabawa była super!