Jednym z dziewięciu FINALISTÓW THE VOICE KIDS 2 został Oliwier Szot - uczeń klasy czwartej.

  Od pierwszego stycznia cieszyliśmy się śledząc występy Oliwiera w programie emitowanym przez TVP 2. Najpierw nasz solista zachwycił jurorów w PRZESŁUCHANIACH W CIEMMNO, potem będąc w drużynie Dawida Kwiatkowskiego wygrał BITWY oraz SING OFF i w ten sposób dotarł aż do FINAŁU, w którym wykonał piosenkę Pawła Domagały „Weź nie pytaj”. „Tym występem pokazałeś, że też jesteś wokalistą, i że przyszedłeś tu bo coś potrafisz, Oliwier you rock” - tak skomentował występ swojego podopiecznego Dawid Kwiatkowski. Niektórzy z naszych uczniów mogli się cieszyć razem z Oliwierem będąc z nim na nagraniach dzięki wsparciu finansowemu Władz Gminy i Miasta Nisko. Czas spędzony w ATM Studio w Warszawie, to nie tylko ogromne przeżycia związane z oglądaniem Gwiazd na żywo, ale również możliwość zapoznania się z pracą na planie oraz uczestniczenie w nagraniach niektórych odcinków THE VOICE KIDS 2.

 

Oliwier dziękujemy i gratulujemy sukcesu!!!

Galeria zdjęć

 

Marcin- laureatem konkursu wojewódzkiego

  Z wielką przyjemnością informujemy, że Marcin Kobylarz - uczeń klasy VIII naszej szkoły został laureatem Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Konkursy przedmiotowe, organizowane pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, są jednymi z najbardziej prestiżowych konkursów na tym etapie edukacyjnym. Cieszą się one dużą popularnością, o czym świadczy ogromna liczba chętnych biorących w nich udział. Tytuł laureata zwalnia m.in. z pisania egzaminów końcowych z danego przedmiotu- uczeń uzyskuje wtedy automatycznie 100% punktów możliwych do zdobycia oraz przynosi wiele innych wymiernych korzyści. Rywalizacja przebiega na trzech etapach- szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. W tym roku szkolnym w Konkursie z Języka Polskiego brało udział ponad trzy tysiące uczniów z całego województwa podkarpackiego. Tylko pięćdziesięciu z nich udało się uzyskać tytuł laureata. Wśród nich znalazł się Marcin, który jest jedynym laureatem tego konkursu nie tylko w Gminie Nisko, ale i w całym powiecie niżańskim.

Serdecznie gratulujemy Marcinowi i życzymy powodzenia w pozostałych konkursach!