Jednym z dziewięciu FINALISTÓW THE VOICE KIDS 2 został Oliwier Szot - uczeń klasy czwartej.

  Od pierwszego stycznia cieszyliśmy się śledząc występy Oliwiera w programie emitowanym przez TVP 2. Najpierw nasz solista zachwycił jurorów w PRZESŁUCHANIACH W CIEMMNO, potem będąc w drużynie Dawida Kwiatkowskiego wygrał BITWY oraz SING OFF i w ten sposób dotarł aż do FINAŁU, w którym wykonał piosenkę Pawła Domagały „Weź nie pytaj”. „Tym występem pokazałeś, że też jesteś wokalistą, i że przyszedłeś tu bo coś potrafisz, Oliwier you rock” - tak skomentował występ swojego podopiecznego Dawid Kwiatkowski. Niektórzy z naszych uczniów mogli się cieszyć razem z Oliwierem będąc z nim na nagraniach dzięki wsparciu finansowemu Władz Gminy i Miasta Nisko. Czas spędzony w ATM Studio w Warszawie, to nie tylko ogromne przeżycia związane z oglądaniem Gwiazd na żywo, ale również możliwość zapoznania się z pracą na planie oraz uczestniczenie w nagraniach niektórych odcinków THE VOICE KIDS 2.

 

Oliwier dziękujemy i gratulujemy sukcesu!!!

Galeria zdjęć

 

Wycieczka do Warszawy

  Dnia 17 maja 2019 roku uczniowie klas VII-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum wzięli udział w jednodniowej wycieczce do Warszawy.
Po pięciu godzinach drogi dotarli na miejsce docelowe. Zwiedzanie zaczęli od Stadionu Narodowego, gdzie spotkali się z przewodnikiem. Później udali się na Stare Miasto, tam obejrzeli Pałac pod Blachą. Następnie przeszli pod Zamek Królewski, gdzie zajdowała się Kolumna Zygmunta. Kolejnym punktem zwiedzania było przejście na ul. Świętojańską, gdzie zobaczyli Archikatedrę św. Jana. Dodatkowo obejrzeli pomnik Małego Powstańca oraz przeszli Traktatem Królewskim (m.in.obok pomnika Adama Mickiewicza, Pałacu Prezydenckiego, hotelu Bristol, kościóła św. Krzyża) do Grobu Nieznanego Żołnierza, gdzie zobaczyli zmianę warty. Zwiedzili również Ogrody znajdujące się na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Około 14:00 udali się na obiad. Później odkrywali tajniki nauki w Centrum Nauki Kopernik oraz w pobliskim planetarium. Następnie miło spędzili czas nad Wisłą, gdzie mogli podziwiać pomnik Syrenki Warszawskiej.
Potem ruszyli w drogę powrotną. Późnym wieczorem wrócili do Nowosielca. Wszyscy byli zmęczeni, ale zadowoleni.