20 września 2019 r. w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbyły się finałowe przesłuchania 24 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Jednym ze 127 Finalistów z całego kraju, którzy prezentowali swoje umiejętności wokalne był Oliwier Szot - uczeń klasy piątej. Aby mieć możliwość wystąpienia w Tarnobrzeskim Domu Kultury Oliwier wygrał kwalifikacje wstępne oraz kwalifikacje regionalne. W finale Wokalista NCK „Sokół” Oddział w Nowosielcu podobnie jak wszyscy Finaliści zaprezentował się rewelacyjnie. Gratulujemy!!!

 

Ślubujemy - uroczyste “ Pasowanie na ucznia”

17 października w naszej szkole dzieci z klasy pierwszej złożyły uroczyste ślubowanie. Na pamiątkę każde otrzymało dyplom i pierwszą w życiu legitymację szkolną.

Uroczyste ślubowanie odbyło się na sali gimnastycznej szkoły. Dzieci rozpoczęły uroczystość wspaniałym występem artystycznym, który zgromadzeni goście nagrodzili gromkimi brawami. Potem nastąpiło długo oczekiwane ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej, którego dokonała dyrektor szkoły pani Anna Cichocka. Każdy uczeń podchodząc do Pani Dyrektor był pasowany na ucznia.

Na zakończenie zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie i dzieci udały się na poczęstunek. Ten dzień na pewno pozostanie w pamięci każdego pierwszaka.


Galeria zdjęć