12 stycznia 2020 r. odbyło się przedstawienie jasełkowe dla społeczności lokalnej, do którego scenariusz napisała pani dyrektor – Anna Cichocka.

Przedstawienie składało się z 4 scen:

- Aniołowie,

- Pasterze,

- Król Herod,

- Hołd u żłóbka.

  Przed każdą sceną zostały odczytane wypowiedzi św. Jana Pawła II na temat Bożego Narodzenia. W taki sposób oddaliśmy hołd Patronowi naszej szkoły i Patronowi Roku 2020.

 

 Swoje zdolności aktorskie zaprezentowali uczniowie z kl. IV –VI szkoły podstawowej pod okiem p. Moniki Chmury i p. Elżbiety Machaj. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami w wykonaniu wokalistów z kl. IV-VIII oraz dzieci z kl. I,III pod kierunkiem p. Jolanty Krawiec. Podczas przedstawienia oglądaliśmy tańce w wykonaniu uczennic kl. IV, do których choreografię przygotowała p. Małgorzata Nyrka. Dekorację wykonał p. Adam Węglarz. Za nagłośnienie odpowiedzialny był p. Grzegorz Kazanecki.

 Gratulujemy Uczniom świetnego występu, a zaangażowanym Rodzicom dziękujemy za pomoc.