10 pażdziernika 2017r. dzieci z klasy I zostały pasowane na uczniów. Do tej uroczystości przygotowywały się od pierwszych dni nauki szkolnej. Poznawały swoje prawa i obowiązki. Zapoznawały się z zasadami panującymi w szkole. Uczyły się wierszyków, piosenek i wytrwale ćwiczyły podczas prób. Część artystyczną przygotowali dla nich starsi uczniowie z kl. III. Na uroczystość przybyli też rodzice. Aktu Pasowania na Ucznia symbolicznym ołówkiem dokonała Pani Dyrektor Anna Cichocka. Ponadto pierwszoklasiści zostali obdarowani upominkami przez kolegów z kl.III. Uroczystość pasowania była przeżyciem dla wszystkich obecnych i pozostanie na długo w naszej pamięci.

Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Galeria zdjęć

Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć