10 listopada 2017r. uczniowie z klas 0-III udali się na wycieczkę do Nowej Dęby, gdzie znajduje się jedyne i pierwsze w świecie Muzeum Bombki Choinkowej oraz fabryka baniek. Po przybyciu na miejsce czekał na nas przewodnik, który pokazywał nam ozdoby choinkowe i prezentował udekorowane choinki z różnych części świata i epok. Wszyscy podziwialiśmy unikatowe, ręcznie malowane bombki, które zostały zgromadzone w muzeum. Podczas wizyty poznaliśmy etapy powstawania bombki: czyli formowania szkła, malowania i dekorowania. Atrakcyjnym punktem wycieczki były warsztaty plastyczne, podczas których każdy uczeń mógł zaprojektować i wykonać własną ozdobę choinkową, a następnie zabrać ją do domu Na pamiątkę wizyty w muzeum i fabryce uczestnicy wycieczki otrzymali bombki z dedykacją. Wycieczka była udana i dostarczyła nam wielu wrażeń.

Galeria zdjęć

Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć