W dniu 15 listopada 2017r. zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pod hasłem ,, Jesień w kolorze'', którego organizatorem była biblioteka w Racławicach, filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nisku. Konkurs przeznaczony był dla dzieci z klas 0-III i cieszył się dużym zainteresowaniem. Komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła prace plastyczne naszych uczennic.

-w kategorii przedszkolaków wyróżnienie otrzymała Sandra Róg,

w kategorii klas I-III - II miejsce zajęła Marzena Cebula, wyróżnienie otrzymała Gabriela Sudoł

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć