16 listopada 2017 roku w Gminnym Centrum Kultury w Ulanowie uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje umiejętności muzyczne biorąc udział w Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej „Partyzancka dola”. Uczestniczyli w nim uczniowie i uczennice z klas IV – VI, którzy swoje umiejętności wokalne kształcą na lekcjach muzyki oraz na zajęciach wokalnych w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” w Nisku w oddziale w Nowosielcu. Wyróżnienie w konkursie wyśpiewał sobie uczestnik zajęć wokalnych, uczeń klasy VII Adrian Pitak.

Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć