17 listopada 2017 roku w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” odbyły się eliminacje miejsko - gminne Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci „Dzień bez komputera”. Jury konkursowe oceniało uczestników w dwóch kategoriach wiekowych: kl. 0 – III szkoły podstawowej, kl. IV – VII szkoły podstawowej. Uczniowie naszej szkoły prezentowali utwór wybranego autora w formie recytacji i w formie piosenki. Wyróżnienia otrzymały Victoria Róg z klasy drugiej (recytacja) i Julia Piróg z klasy siódmej (piosenka). Nagrodę i nominację do etapu rejonowego otrzymał Oliwier Szot z klasy III (piosenka).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za podjęcie trudu popularyzacji literatury dziecięcej oraz gratulujemy udziału w konkursie.

 

 

 

 

 

Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć