25 października obchodziliśmy Wspomnienie Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali uroczystą oprawę Mszy świętej, na której obecny był poczet sztandarowy, nauczyciele i uczniowie oraz wierni. Tradycją stało się już odmawianie tego dnia różańca przez nauczycieli. Msza zakończyła się odśpiewaniem „ Barki”- ulubionej pieśni Ojca Świętego.


Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć