Oliwier Szot – uczeń klasy III szkoły podstawowej 25 listopada 2017 r. brał udział w eliminacjach rejonowych Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci „Dzień bez komputera”, który odbył się w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Oliwier zaprezentował piosenkę „Jak rozmawiać trzeba z psem”. Za swój występ otrzymał nagrodę i nominację do finału konkursu w Rzeszowie, który odbędzie się 5 grudnia 2017 roku.

 

Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć