W dniu 28.11.2017r. odbył się w Pysznicy finał XVII edycji Międzywojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży pod hasłem ,,Niepodległa, niepokorna ...''. Konkurs objęła swoim patronatem Pani Janina Sagatowska - Senator Rzeczypospolitej Polskiej. Na konkurs napłynęło 315 prac plastycznych i 124 utwory poetyckie.

Jury pod przewodnictwem artysty plastyka Józefa Sroki oraz poetów Pani Małgorzaty Żureckiej – sekretarza Związku Literatów Polskich w Rzeszowie i ks. dr  Mariana Balickiego przyznało 34 nagrody oraz 66 wyróżnień. W gronie nagrodzonych i wyróżnionych są również uczniowie naszej szkoły.

Kategoria – wychowanie przedszkolne

Dominik Koćmirski - II nagroda ex aequo (praca plastyczna)

Magdalena Bednarz - wyróżnienie (praca plastyczna)

Kategoria klas I- III

Szymon Członka -wyróżnienie (praca plastyczna)

Kategoria klas IV- V

Monika Jaskot- wyróżnienie(praca plastyczna)

Kategoria klas VI- VII

Barbara Jaskot- II nagroda (praca plastyczna)

Kategoria gimnazjum

Joanna Warchoł -wyróżnienie (poezja)

 

Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć