Oliwier Szot uczeń klasy trzeciej szkoły podstawowej otrzymał III nagrodę w Finale Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci „Dzień bez komputera”. Oliwier został dodatkowo nagrodzony przez Jury Dziecięce. Konkurs był organizowany przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, a nagrody ufundowane przez Dyrektora Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

 Gratulujemy Oliwierowi tak wspaniałego wyniku i życzymy dalszych sukcesów!

Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć