Dużym sukcesem zakończył się udział Oliwii Kobylarz z kl. III gimnazjum w finale XV Rejonowego Konkursu Recytatorskiego Szkół Gimnazjalnych, który miał miejsce 2 grudnia 2017 roku w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Jury, składające się z nauczycieli polonistów i instruktora teatralnego, nagrodziło i wyróżniło siedem osób (spośród 22 uczestników etapu rejonowego). Wśród nich nalazła się uczennica naszej szkoły, która zajęła II miejsce. Komisja Artystyczna złożyła podziękowanie uczestnikom za prezentacje konkursowe oraz nauczycielom i opiekunom za przygotowanie uczestników do konkursu. Oliwii serdecznie gratulujemy!

Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć