14 grudnia 2017 r. odbył się koncert laureatów oraz wernisaż prac plastycznych Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci ,,Dzień bez komputera''. Komisja konkursowa wśród nadesłanych 766 prac zakwalifikowała na wystawę 131 prac z pierwszej grupy wiekowej oraz 43 z drugiej grupy wiekowej. Podczas uroczystej gali wyróżnienia i upominki ufundowane przez Dyrektora Wojewódzkiego Domu Kultury otrzymali: Natalia Gielarowska oraz Szymon Członka, uczniowie klasy drugiej. Na wystawie podziwiać mogliśmy również prace plastyczne Sandry Róg, Macieja Machaj, Julii Fila, Darii Chmura, Karoliny Pitak, Gabrieli Sudoł, Kingi Szczęch, Natalii Rurak oraz Julii Gemzik. Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Galeria zdjęć

Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć