W dniu 22 stycznia 2018 r. odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z policjantem na temat ,,Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych". Policjant spotkał się z uczniami klas 0-III , którym przypomniał o zagrożeniach czyhających na nich w trakcie ferii zimowych. Podczas spotkania dzieci zapoznały sie z zasadami bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych. Pan policjant przestrzegał dzieci przed ślizganiem się na jeziorach , stawach i rzekach. Ostrzegał przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic. Funkcjonariusz udzielił też wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachować się na kuligu . Poinformował dzieci pozostające w domu o konieczności zamykania drzwi od wewnątrz i o zakazie wpuszczania do domu osób nieznajomych. Wszystkim uczniom życzymy, aby ferie zimowe upłynęły zdrowo i bezpiecznie.


Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć