Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku, w których każda wnuczka i każdy wnuczek wyrażają swoją miłość, dziękując za całe dobro jakie otrzymują od babci i dziadka. W naszej szkole ta miła uroczystość odbyła się 20 stycznia 2018 r. Dzieci z klas 0-III przygotowały dla babć i dziadków wspaniałe występy artystyczne, na które złożyły się tańce, wiersze, piosenki i scenki teatralne. Po występie wnuki wręczyły babciom i dziadkom laurki i własnoręcznie wykonane upominki. Spotkanie zakończyło się wspólnym, słodkim poczęstunkiem, który przygotowali rodzice. Był to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale również dla babć i dziadków. Na twarzach wszystkich zagościły uśmiechy, wzruszenie i radość.

Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć