W osiemnastej edycji ogólnopolskiego konkursu z historii wzięło udział 9 uczniów i uczennic z naszej szkoły: Izabela Chmura, Jakub Fila, Dawid Kobylarz, Marcin Kobylarz, Michał Kobylarz, Oliwia Kobylarz, Mateusz Kopeć, Jakub Machaj, Joanna Warchoł.

Marcin Kobylarz otrzymał wyróżnienie za zajęcie 15 miejsca. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uznania.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć