27 września 2017r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyły się przesłuchania w ramach eliminacji wojewódzkich II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza KIMA. Naszą szkołę reprezentował zespół AKORD w składzie Martyna Dąbek, Oliwia Kobylarz, Paulina Pitak z klasy trzeciej gimnazjum oraz Izabela Chmura z klasy drugiej gimnazjum. Uczennice prezentując trzy piosenki śpiewane na dwa głosy zajęły II miejsce w kategorii młodzież – zespoły do pięciu osób, (pierwszego miejsca nie przyznano).

W związku z wygraną zespół został zaproszony przez Jury na PRZESŁUCHANIA FINAŁOWE DO KRAKOWA.

Serdecznie gratulujemy wysokiej wygranej

Zabawa karnawałowa klas 0-III

  25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Na parkiecie tańczyły wróżki, królewny, policjanci, postacie z bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były taneczne pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy zostały wybrane i nagrodzone najciekawsze stroje karnawałowe. W chwili przerwy od zabawy dzieci udały się na smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć