Wizyta św. Mikołaja w naszej szkole to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Kiedy nadszedł upragniony dzień,  wszyscy już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądali na drzwi i nasłuchiwali „mikołajkowych dzwoneczków”.  Święty Mikołaj nie zawiódł  i przybył do nas 6 grudnia, a dzieci z klas 0-III przywitały gościa głośnymi brawami, wierszem i piosenką. Mikołaj wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci, tym bardziej, że wszystkie były grzeczne i otrzymały prezenty.

6 grudnia najmłodsi uczniowie naszej szkoły, dzieci z oddziału przedszkolnego, pojechały również do Niska, gdzie czekały na nich mikołajkowe niespodzianki. Podczas wspólnego spotkania przedszkolaki oglądały występ iluzjonisty, śpiewały i słuchały piosenek, wierszyków oraz ponownie miały okazję spotkać św. Mikołaja. Na koniec spotkania przedszkolaki otrzymały słodkie niespodzianki, które wręczyła wiceburmistrz Gminy i Miasta Nisko pani Teresa Sułkowska.

Mikołajkowy dzień uczniowie z klas 0-III zakończyli oglądając teatrzyk pt,, Wyczarujmy sobie Świętego Mikołaja''. Była to chwila dobrej zabawy, magii i humoru. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy byli pomocnikami Mikołaja w tym radosnym dniu.

Galeria zdjęć