W tegorocznych konkursach historycznych uczniowie naszej szkoły zdobyli bardzo wysokie miejsca. Trzeba dodać że konkursy, w których brali udział były trzy- i czteroetapowe (szkolne, rejonowe, wojewódzkie, ogólnopolskie), dlatego trwały aż do kwietnia. Za wytrwałość i ciężką pracę dziękujemy, gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów.

 

Jakub Machaj - Finalista konkursu historycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Udział w etapie wojewódzkim XXIII edycji Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.

 

Dawid Kobylarz – udział w etapie rejonowym XXIII edycji Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.

 

Julia Piróg – Finalistka na etapie wojewódzkim XXIII edycji Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie historycznym ALBUS

 

Marcin Kobylarz – Laureat na etapie wojewódzkim XXIII edycji Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.

Laureat ogólnopolskiego konkursu historycznego ALBUS

Udział w etapie rejonowym konkursu historycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

Jakub Fila - udział w etapie rejonowym XXIII edycji Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.