Rozmiar tekstu

 

Teatrzyk

,, Na tropie afery, ktoś porwał litery”

 

 

     5 maja 2023r. w naszej szkole gościliśmy aktorów z Teatru Maska w Krakowie, którzy swoim spektaklem pt.,, Na tropie afery, ktoś porwał litery’’ promowali czytelnictwo. Przedstawienie obejrzały dzieci z przedszkola i uczniowie klas 1-3. Celem dydaktycznym widowiska było zachęcenie do czytania, przypomnienie, że dzięki książkom zdobywamy wiedzę, trenujemy umiejętność czytania, rozwijamy słownictwo i kształtujemy wyobraźnię.  Artyści w wymyślny sposób  angażowali dzieci do aktywnego udziału w spektaklu, który zakończył się wspólnym ślubowaniem. Dzieci zobowiązały się do odwiedzania biblioteki i czytania książek.

 

Zdjęcie aktorów występujących w teatrzykuZdjęcie dzieci oglądających teatrzykAktorzy i dzieci na zdjęciui